כיצד
מתחילים
אלבומים
לדוגמא
מוצרים
ומחירים
מה
חדש?
שאלות
נפוצות
החשבון
שלי
דף
הבית
 

הגנת על הפרטיות שלך
ב-Gbook אנו מקפידים על שמירת פרטיותך ומכבדים אותה.
כמו כן, אנו מחויבים לאבטח ולשמור מידע ופרטיך האישיים,כפי שמועברים אלינו ע"י משתמשי האתר כמפורט.

המידע הינו לגבי מדיניות הגנת הפרטיות שברשותנו ואודות האפשרויות העומדות בפניך בעת השהות באתר ובכל הנוגע להתנהלות לגבי איסוף מידע באתר, וכל זאת בכדי לשפר את ההגנה של פרטיותך.

מסמך זה מנוסך בלשון זכראך ורק מטעמי נוחות, ומתייחס לשני המינים.
 
המידע והשימוש שנעשה בו
בעת ההרשמה לאתר Gbook ו/או ביצוע הזמנה באמצעות תוכנת Gbook תתבקש למסור את פרטי ההתקשרות עמך: שמך, דוא"ל ואמצעי תשלום. מס' כרטיס האשראי לא ישמר בכל צורה שהיא, והוא יועבר לחברת האשראי ורק לסליקה.

בתוכנית " חבר מביא חבר" שתבחר להמליץ על האתר לחבריך, תירשם באתר כתובת המייל של החבר בלבד.

נתונים אלה ישמשו אותנו לשליחת מידע שיווקי ופרסומי.

כמו כן, תוכל לבקש הסרת שמך מרשימת הדיוור בכל שלב.

האתר מבצע איסוף מידע לצרכים סטטיסטיים מפעם לפעם, שמטרתו לבדוק היקף ותדירות השימוש באתר, לעקוב מהם על הדפים הנצפים ו/או הקישורים שהנחו את הגולש לאתר וכדומה. נתונים אלו אינם מזהים באופן אישי את הגולשים ומיועדים לשיפור שירותי האתר.
 
יש להדגיש, כי שום מידע שנאסף באתר אינו מועבר לצד שלישי, למעט קבלנים בשרשרת האספקה, כמו למשל חברות שמפיצות את המוצרים, אשר יקבלו מידע נחוץ לצורך השלמת משימתן בלבד.
 
אופן הטיפול במוצרים המופקים ב-Gbook 
ידוע לנו שמוצרים שנשלחים אלינו להפקה מכילים תמונות ומסמכים אישיים. עליך לדעת, כי שיטות העבודה ב-Gbook אינן דורשות צפייה בחומר הנשלח להפקה, למעט צוות הייצור.
בעת תקלה ו/או חשש לתקלה המחייב התערבות כאמור, תתכן צפייה בקבצי ההזמנה שלא ע"י צוות הייצור.

עדכון נתונים
תוכל לעדכן כל נתון שסיפקת ל-Gbook או לחילופין להסירו באופן קבוע מבסיס הנתונים שלנו בקלות.
לתשומת ליבך, במקרה כזה יאבדו נקודות הזכאות, אותן צברת להנחות עתידיות .
שינוי פרטים עליך לבצע באמצעות ניהול חשבונך, ואילו להסרתך כלקוח,הנך מתבקש לפנות לכתובת הדוא"ל gbook@arkinnet.com

מדיניות אבטחה
כאמור, סודיות נתוני לקוחותינו זוכה אצלנו לחשיבות עליונה. ב-Gbook אנו עובדים עם אמצעי אבטחה מחמירים המותקנים בכדי להמנע מאיבוד, שימוש לרעה ו/או שינוי של הנתונים, לרבות תמונות דיגיטליות ותמלילים שהעברת אלינו.
בעת התשלום, נפתח דף ממוצפן HTTPS המוגן במפתח SSL של חברת WebGate ב- BIT128. והאתר מוגן עם חומת אש של חברת FORTINET. (פרוטוקול SSL הוא פרוטוקול בתקן עולמי, האחראי להצפנת המידע העובר בין הדפדפן של המשתמש לשרת, וכל זה על מנת למנוע מכל גורם אחר לפענח את המידע המועבר.)

אנו ב-Gbook עושים מאמצים רבים בתחום זה, אבל מאחר שמדובר באמצעים אלקטרוניים ותשדורת אינטרנט, אבטחת הנתונים אינה יכולה להיות מוחלטת.
לפיכך, האתר לא מתחייב ששירותי האתר יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה שאינה מורשית.
וכן, האתר לא יהיה אחראי במקרים שאינם בשליטתו ו/או נובעים מכוח-עליון לכל נזק מכל סוג שהוא, אם עקיף או אם ישיר, אשר ייגרם ללקוח או למי מטעמו, במידה ומידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.


יצירת קשר איתנו
לבירורים ומידע  בעניין הגנת הפרטיות באתר, ולתלונות על הטיפול במידע באתר, תוכל לפנות בכל עת ונעמוד לרשתוך, דוא"ל gbook@arkinnet.com

 
  מי אנחנו צור קשר תקנון פרטיות ואבטחה אמצעי תשלום האלבום הדיגיטלי שלי Left-Right Albums